п»ї Hotel Drim

Dhoma superiore treshe

Dhoma superiore treshe

Çmimi fillon nga 80€ për një natë

Dhoma treshe do t’ju ofrojë një ndjenjë komforti dhe relaksi edhe nëse jeni në të njejtën dhomë me partnerin tuaj , fëmijen apo kolegun. Dhoma ka hapësirë të bollshme e cila shoqërohet me një atmosferë relaksuese dhe private.

Dhoma ka një krevat francez (ose dy shtretër) dhe një krevat shtesë, një tavolinë dhe ballkon me pamje nga qyteti.

Objektet / shërbimet

  • Madhësia minimale e dhomës prej 25 metra katrorë në të cilën mund të akomodohen lirshëm 2 persona
  • Terasë të gjerë
  • TV LCD me TV kabllor
  • Ajër të kondicionuar
  • Tualeti
  • Internet me valë
  • Linjë telefonike direkte
  • Sef
  • Mini bar
  • Tharëse flokësh

Lets be friends, Join our newsletter