РезервацијаСместување Хотел Дрим

Пријателски направените декори во собите со нивната пространа и пријатна атмосфера се дизајнирани за да одговарат на сечиј вкус.

Топлото чувство во нашите соби, со удобни легла и оплеменети со бројни погодности, се на висина на задачата за ова прекрасно искуство.

Самиот престој во Хотел Дрим ќе Ви даде незаменливи искуства, при избор од различни соби - од стандард соби, супериор или делукс, и до пространи семејни апартмани.

Секоја соба има свој сопствен уникатен стил и карактер, и многу малку од собите се исти.

Сите 200 соби се внимателно дизајнирани за да вклучат удобност и стил имајќи предвид дека нашите гости може да биде тука за бизнис или задоволство. Внатрешноста е умно дизајниран, имајќи ги во предвид дури и најмалите детали за да се обезбеди максимално уживање. Ќе најдете најдобар квалитет на постелнина и крпи, удобен мебел, модерни алатки со различни опции, така што ќе можете да си создадете атмосфера по Ваша желба.

Recommendations