Трокреветна супериор соба

Трокреветна супериор соба

Цената започнува од 80€ на вечер

Трокреветната соба ќе Ви овозможи чувство на комфорт иако сте во иста соба со Вашиот партнер, дете или пак колеги. Собата е широка, пространа со релаксирачка и интимна атмосфера.

Собата има француски лежај (или два единечни) плус еден единечен лежај, масичка и балкон со поглед на градот.


Удобности/услуги

  • Минимум големина од 25 квадратни метри во кои може да се сместат 2 лица
  • Пространа тераса
  • LCD телевизор со кабловска телевизија
  • Централна климатизација
  • Тоалетна масичка
  • Безжичен интернет
  • Директна телефонска линија
  • Сеф
  • Мини бар
  • Фен

Lets be friends, Join our newsletter

--> --> -->